te Flete Te Verdha shpk.">
 

Albanian |  English |  French | Espanol | Italian | Deutch

 
 

 
   .Fletet e Verdha   kerko me emer   kerko numer    regjistrohu 

                               

                         Nome            

 

 

 
    farmaci        doktore        dentiste      materniteti      spitale          policia      autoservis    zjarrfikese    telekom       ujsjellesi       Kesh          aeroporte       portet           banka           postat
AGRICOLTURA ORTICOLTURA RISTORAZIONE                                      TUTTE LE CATEGORIE
     

Agricoltura, orticoltura e floricoltura
Aziende agricole, Fioristi, Vivai, Cantine sociali, Ortofrutticoltura

 

Bevande, vini e liquori
Birrerie,bar e pubs, Enoteche, Vini e spumanti, Acque minerali e bevande, naturali e gassate

 

Dolciumi e gelati
Pasticcerie e confetterie, Gelaterie, Produzione dolciumi, Cioccolato e cacao

 

 

Forniture per agricoltura, zootecnia e pesca
Animali domestici, articoli ed alimenti, Attrezzi agricoli, Mangimi,

Foraggi ed fertilizatori

Carni, salumi e pesci
Macellerie, Gastronomie, salumerie e rosticcerie, Salumifici e prosciuttifici, Carni fresche e...

 

Condimenti, spezie, infusi e caffe'
Oli alimentari e frantoi oleari, Conserve ed estratti alimentari, Torrefazioni caffe', Miele, Tabaccho ...

 

 

Prodotti alimentari
Alimentari, Panetterie, Frutta e verdura,

Caseifici, Formaggi e latticini

 

 

Prodotti di base e forniture per industria alimentare e bevande
Bottiglie, fiaschi e damigiane, Essenze, estratti e prodotti aromatici per alimentari, Carta per alimenti, Additivi, coloranti e pigmenti uso alimentare

 

 

Ristorazione e locali pubblici affini
Ristoranti, Bar e caffe', Pizzerie, Agriturismo

 

Servizi e lavori per agricoltura e zootecnia
Veterinari, Giardinaggio

 

 

Servizi e lavori per industria alimentare e bevande
Oli alimentari e frantoi oleari, Panifici industriali ed artigianali, Torrefazione di caffe' ed affini, Cooperative consumo

 

 

Zootecnia e pesca, allevamento piccoli animali
Animali domestici, Addestramento animali domestici,

 
 

 

  Kategorite me te klikuara  
 
hotele - albanian hotels
veshja - butik
qendra tregtare - supermarkete
agjensi martesore - fustane nusesh
koncensionare - koncensionare per makina
piceri, pica ekspres
 
 
agjensi imobiliare
restorante - restorante per specialitet
agjensi udhetimesh
universitete - shkolla private
agjensite e udhetimeve
argjendari
 
 
ndertimi, kompani ndertimi
mobilje
materiale ndertimi
agjensite e publiciteti - transporti
agjensi te punesimit
bare dhe pub
 
 
kompjuter dhe aksesore
konsulenca tregtare
avokate
lule dhe bime - institute bukurie
klinika dentare
klinika mjeksore
 
 
 
Te tjera sherbime ne tematiken e perditeshme Fletet e Verdha Lokale

 Fletet e Verdha webmail

Flete te Verdha Video

kerko  adrese  

 Guidat e Biznesit

Flete te Verdha Mobile

kerko ne kategori  

 Hotelet te Fletet e Verdha

Flete Te Verdha Shendeti

numeratori telefonik  

 Partners e co

Flete te Verdha.mobi

kerko me nipt  

 World Directories office

Puna ime me fleteteverdha

kerko nje numer  

 Trademarks Albania

Fleteteverdha tel

maps  

 Europages

Flete te Bardha advertising  

 Albanian Trademarks

Yellow pages albania Kerko produkte  

 Marka dhe Patenta

Kerko me Nipt Kerko me alfabet argumente  

 Webstore

Fletet e verdha te Kosoves Kujt i perket ky domain ?  
Fletet e Verdha tirana
Fletet e Verdha berati
Fletet e Verdha durresi
Fletet e Verdha elbasani
Fletet e Verdha fier
Fletet e Verdha gjirokaster
Fletet e Verdha korce
Fletet e Verdha shkoder
Fletet e Verdha sarande
Fletet e Verdha pogradec
Fletet e Verdha kavaje
Fletet e Verdha lushnje
Fletet e Verdha vlore
Flit TV
 
 

 

Flete te Verdha Te Shqiperise | Copyright 1997-Sunday,| Tel +355 4 2230676 | Fax +355 4 2230676 |

Te gjitha te drejtat e rezervuara | Fleteteverdha shpk - Nipt K81823012V - Ngjyrat: e zeza, e verdha, perfaqesojne figurat te trademark-eve te regjistruar.
Kompatibel me Internet Explorer , Mozilla Firefox, Opera , Safari

Trademark- at e mbrojtura •• Markat Fleteteverdha shpk te mbrojtura •• Kontaktoni Fleteteverdha shpk •• About Us - Maps Albania - Nipt K81823012V