web site statistics software
 

Albanian |  English |  French | Espanol | Italian | Deutch

 
 

 
   .Fletet e Verdha   kerko me emer   kerko numer    regjistrohu 

                               

 

                         Kerko me emer             

 

 

 
    farmaci        doktore        dentiste      materniteti      spitale          policia      autoservis    zjarrfikese    telekom       ujsjellesi       Kesh          aeroporte       portet           banka           postat
I cralwer Flete te Verdha ka klasifikuar keto portale per operatoret qe ofrojne pune:

 

 Page / Faqe : 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

 

Dizainer ne Amerike ... Apliko

 

USA USA Dizainer ne Amerike ... Apliko
Manager marketing ... Apliko USA USA Manager marketing Apliko
Manager shitjeshe ... Apliko USA USA Manager shitjeshe ... Apliko
IInxhinjer mekanik, ndertimi, gjeologji, etj ... Apliko USA USA Inxhinjer mekanik, ndertimi, gjeologji, etj ... Apliko
Kamarjer, hostes, arketar, shites.., etj ... Apliko USA USA Kamarjer, hostes, arketar, shites.., etj ... Apliko

 

Dizajner ne dep.marketingut Tiranë Tiranë Balkan Sport SH.P.K ( adidas & Reebok)
Programues Programues Tiranë Kreatx
Menaxhere Shitjesh Menaxhim Tiranë AVON Cosmetics
Web and Graphic Designer Dizajner Tiranë Mon Cheri shpk
Kamarier(e) ne Mon cheri Shitje Tiranë Mon Cheri shpk
Kamarier i dyte ne Mon Cheri Shitje Tiranë Mon Cheri shpk
Hostess ne Mon Cheri Marredhenie me publikun dhe komunikim Tiranë Mon Cheri shpk
Menaxher(e) ne Mon Cheri Menaxhim Tiranë Mon Cheri shpk
Menaxher i Ambienteve me Qera Menaxhim i Projekteve Tiranë Agikons
Arketar/shites Fier Shitje Fier Balkan Sport SH.P.K ( adidas & Reebok)
Nota Azienda Leader in Italia rilascia mandati Teleselling per callcenter Marketing Tiranë T2C
operatore Operator Tiranë four call
Steward Turizem Durrës Tema Safety & Training Sistemi
Stomatolog Shkoder Stomatolog Shkodër Nord Dental
Kuzhiniere dhe Pastruese Mesues Tiranë Kopesht dhe Cerdhe Topshti
TELLER Ekonomist Tiranë Banka Kombetare Tregtare BKT
AGJENTE UDHETIMI Agjent Udhetimi Tiranë LONDON EXPRESS
Operator Marketing Tiranë Planet Call
Programues ANDROID - IOS Administrator rrjeti Tiranë EICA
PROGRAMUES C#, C++ Programues ne Web Tiranë NET4YOU
Office Assistant Sekretar/Asistent zyre Tiranë Studio Ligjore
IT Administrator rrjeti Tiranë COMMAN
Recepsionist Recepsionist Tiranë Ejna Center Hotel
Warehouse Manager Sherbim Transporti dhe Shperndarje Tiranë Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k
Internal Appraiser Arkitekt Tiranë Banka Kombetare Tregtare BKT
Back Office CRM - Tiranë Albacall sh.a
Specialist Prokurimesh Specialist Prokurimi Tiranë Abissnet
Menaxher marketingu Marketing Tiranë Agikons
Shitese ne Embeltore Mon Cheri Shitje Tiranë Mon Cheri shpk
Telemarketing Shkoder Operator Shkodër Xl World
Gazetar Gazetar Tiranë Unipress shpk
Academic Consultant/Business Developer Marketing Tiranë DuaPune
Operator Telefonik Operator Tiranë Professional Marketing Albania
operatore di telefonia Operator Tiranë Professional Marketing Albania
Mekanik Durres Inxhinier mekanik Durrës AGmotors
Ekonomiste Durres Financier Durrës AGmotors
Asistente zyre Durres Sekretar/Asistent zyre Durrës AGmotors
Inxhinier mekanik Durres Inxhinier mekanik Durrës AGmotors
Elektroauto Durres Inxhinier elektronik Durrës AGmotors
Gomist Durres Specialist Durrës AGmotors
Shitese butiku Durres Shitje Durrës AGmotors
Mesuese Pedagog Tiranë Shkolla 9 vjecare Metronom
Menaxher Menaxhim Tiranë 2K Group Sh.p.k
Agjent Shitjesh Marketing Tiranë Medfau shpk
Arketar/Shites Shitje Tiranë Balkan Sport SH.P.K ( adidas & Reebok)
HR Officer (M/F) Burime njerezore Tiranë Aleat Sh.p.k.
Kamarier Shitje Tiranë The Tea Room Tirana
Graphic designer Dizajner Tiranë MULTISERVICE
Java Developer Administrator rrjeti Tiranë Aleat Sh.p.k.
Graphic design Dizajner Tiranë SAKULI SIGN & PRINTING
Menaxher Dyqanesh Menaxhim Tiranë Infiniti Office
Programues LABVIEW Inxhinier Tiranë EICA
Inxhinier Zbatimi Inxhinier Civil Tiranë Infrastrukture
Programues C / C++ Programues Tiranë EICA
Vlore,Supervisor Call Center Shitje Vlorë ABSS Shpk
Operator Telefonik Call Center Operator Tiranë ABSS Shpk
Menaxher shitjesh reklame Menaxhim shitjeve Tiranë Unipress shpk
Sales Representative - Telemarketing Shitje Tiranë COMMAN
Faqoses Gazetar Tiranë Unipress shpk
Inxhinier ndertimi Inxhinier ndertimi Tiranë Infrastrukture
Farmacist/e Farmacist Vlorë VIVA FARMA
Operator Operator Tiranë CCS
Agjent Shitje ne terren per ISP Shitje Tiranë MCN
operator Operator Tiranë IMPERATOR TEL
Rrobaqepse Specialist Durrës confezione industria abbigliamento
KAMARIER Turizem Durrës Hotel & Restorant Aragosta
Agjent Shitje online Vlore Shitje Vlorë Fustane-Kozmetike
Agjent Shitje online Berat Shitje Berat Fustane-Kozmetike
Agjent Shitje online Kavaje Shitje Kavajë Fustane-Kozmetike
Agjent Shitje online Lushnje Shitje Lushnjë Fustane-Kozmetike
Operator Operator Tiranë Sevice Italia Online
Web Developer Programues ne Web Tiranë inWEB.AL Web Design Studio
Operatore Telefonik Operator Tiranë Wocs Shpk
Offresi mandato vodafone per call center Marketing Tiranë AB Communication
Online Facebook/Web Publisher Marketing Tiranë MediaClick
Operator Telemarketingu Operator Tiranë Alba Contact Shpk
Agjent Shitje online Durres Shitje Durrës Fustane-Kozmetike
OPERATORE/TEAML LIDER/BACK OFFICE Marketing Fier EuroVoice
Operator/e Operator Tiranë NEWITALCALL
Agjent Shitje online Shkoder Marketing Shkodër Fustane-Kozmetike
Agjent Shitje online Fier Marketing Fier Fustane-Kozmetike
Agjent Shitje online Tirane Menaxhim shitjeve Tiranë Fustane-Kozmetike
Operator Operator Tiranë Visionna
 
 C'Fare te ofrojme tjeter ?

Deshiron te konkurosh per te punuar ne Amerike ?

 

 Click ketu menjehere

 

  Kategorite me te klikuara  
 
hotele - albanian hotels
veshja - butik
qendra tregtare - supermarkete
agjensi martesore - fustane nusesh
koncensionare - koncensionare per makina
piceri, pica ekspres
 
 
agjensi imobiliare
restorante - restorante per specialitet
agjensi udhetimesh
universitete - shkolla private
agjensite e udhetimeve
argjendari
 
 
ndertimi, kompani ndertimi
mobilje
materiale ndertimi
agjensite e publiciteti - transporti
agjensi te punesimit
bare dhe pub
 
 
kompjuter dhe aksesore
konsulenca tregtare
avokate
lule dhe bime - institute bukurie
klinika dentare
klinika mjeksore
 
 
 
Te tjera sherbime ne tematiken e perditeshme Fletet e Verdha Lokale

 Fletet e Verdha webmail

Flete te Verdha Video

kerko  adrese  

 Guidat e Biznesit

Flete te Verdha Mobile

kerko ne kategori  

 Hotelet te Fletet e Verdha

Flete Te Verdha Shendeti

numeratori telefonik  

 Partners e co

Flete te Verdha.mobi

kerko me nipt  

 World Directories office

Puna ime me fleteteverdha

kerko nje numer  

 Trademarks Albania

Fleteteverdha tel

maps  

 Europages

Flete te Bardha advertising  

 Albanian Trademarks

Yellow pages albania Kerko produkte  

 Marka dhe Patenta

Kerko me Nipt Kerko me alfabet argumente  

 Webstore

Fletet e verdha te Kosoves Kujt i perket ky domain ?  
Fletet e Verdha tirana
Fletet e Verdha berati
Fletet e Verdha durresi
Fletet e Verdha elbasani
Fletet e Verdha fier
Fletet e Verdha gjirokaster
Fletet e Verdha korce
Fletet e Verdha shkoder
Fletet e Verdha sarande
Fletet e Verdha pogradec
Fletet e Verdha kavaje
Fletet e Verdha lushnje
Fletet e Verdha vlore
Flit TV
 
 

 

Flete te Verdha Te Shqiperise | Copyright 1997-Sunday,| Tel +355 4 2230676 | Fax +355 4 2230676 |

Te gjitha te drejtat e rezervuara | Fleteteverdha shpk - Nipt K81823012V - Ngjyrat: e zeza, e verdha, perfaqesojne figurat te trademark-eve te regjistruar.
Kompatibel me Internet Explorer , Mozilla Firefox, Opera , Safari

Trademark- at e mbrojtura •• Markat Fleteteverdha shpk te mbrojtura •• Kontaktoni Fleteteverdha shpk •• About Us - Maps Albania - Nipt K81823012V