web site statistics software

 

Albanian |  English |  French | Espanol | Italian | Deutch

 
 

 
   .Fletet e Verdha   kerko me emer   kerko numer    regjistrohu 

                               

           

              Kerko me emer             

 

 

 

 
   farmaci        doktore        dentiste      materniteti      spitale          policia      autoservis    zjarrfikese    telekom       ujsjellesi       Kesh          aeroporte       portet           banka           postat
Fletet e Verdha - Harta e Tiranes, Harta e Shqiperise: - Fletet e Verdha - Flete Te Verdha Welcome - ALBANIAN YELLOW PAGES - Hartat e Kompanive
 
 Tools map albania

| Fletet e Verdha te Kosoves | Fletet e Verdha | Faqet e Verdha | Marka dhe Patenta |Webstore|

Emri i rruges:      Rruga Asim Vokshi

nga vjen emri :         Asim Vokshi

historia e emrit :     1909 - 1937 - Luftëtar i vendosur, pjesëmarrës i dalluar në Luftën e Spanjës, Hero i Popullit. Lindi në Gjakovë, Kosovë. Mësimet fillore i nisi në qytetin e lindjes më 1916-18 dhe i mbaroi në Kolgecaj, të mesmen e kreu në Shkodër. Ndoqi Akademinë Ushtarake në Itali prej nga u kthye më 1932 me gradën nëntoger. Bashkëpunoi me Ali Kelmendin. Në vitet 30-të zhvilloi veprimtari të gjerë aktive, mori pjesë në përgatitjen e kryengritjes antizogiste të Fierit më 1935. Në pragun e kryengritjes u arrestua dhe u dënua me burgim. Në bashkëpunim me Vasil Shanton e të tjerë më 1936 nxori revistën demokratike ABC. Asim Vokshi shkoi vullnetar në Luftën e Spanjës dhe u rreshtua në Brigadat vullnetare Ndërkombëtare. Ra heroikisht duke luftuar në Frontin e Ebros, në krye të repartit garibaldin që komandonte.

gatesia e rruges :    

nm_godinave:           

 

nje koordinate e kesaj rruge :  

 

Moti ( koha ) ne kete moment ne rrugen Asim Vokshi :


        C' fare gjen ne kete rruge ?
  farmaci ne kete rruge  
  ambulanca ne kete rruge  
  stacione autobuzi  
  vendqendrime taksi  
  restorante ne kete rruge  
  hotele ne kete rruge  
  kinema, salla divertimenti, etj  
       Shkruaj nje informacion per rrugen

 

   Rruga :         

 

   Gjatesia :       MT

 

   Prejardhja e emrit   

 

                      

 

 

 
      C' fare do te besh ?    C' fare kujtimesh ke ?  
   vizato mbi rruge    shkruaj dicka  
   sa eshte siperfaqja e shtepise ?    vendos nje fotografi  
   gjej distancat nga kjo rruge    krijo nje forum  
   percakto sa larg je ?      
   gjej kordinatat e tua ne kete cast      
         

  DEUTSCH ZENTRUM     

 

 

  Rruga Ismail Qemali - Rruga Ismail Qemali - 1000  Tirane

  Tel.+355 4 2245510

  Kurse te gjuhes gjermane,trajnime per mesues te gjermanishtes.

 

 

 

  WISDOM DURRES     

 

 

  Durres -   - 2000  Durres

  Tel/Fax.+355 52 2 24608

  Oxford Methods - Qendra e mesimit te gjuhes angleze

 

 

 

  DEUTSCH ZENTRUM     

 

 

  Rruga Ismail Qemali - Rruga Ismail Qemali - 1000  Tirane

  Tel.+355 4 2245510

  Kurse te gjuhes gjermane,trajnime per mesues te gjermanishtes.

 

    

         

  WISDOM DURRES     

 

 

  Durres -   - 2000  Durres

  Tel/Fax.+355 52 2 24608

  Oxford Methods - Qendra e mesimit te gjuhes angleze

 

    

         

  WISDOM ELBASAN     

 

 

  Lagjia Kala -   - 3000  Elbasan

  Tel. +355 54 2417 37 / Te/lFax.+355 54 2417 36

  Oxford Methods - Qendra e mesimit te gjuhes angleze

 

    

         

  RILINDJA DEMOKRATIKE     

 

 

  Rruga George Bush - Rruga George Bush - 1000  Tirane

  Tel.+355 4 223 23 55/ 57/ 23 03 29

  Media,sherbime

 

    

         

  FEDEX     

 

 

  Durres -   - 2000  Durres

  Tel/Fax.+355 52 230003

  SHERBIMI I SHPEJTE POSTAR NE TE GJITHE BOTEN

 

    

         

  NDERMARRJA ELEKTRIKE     

 

 

  Sheshi Europa -   - 1000  Tirane

  Tel.+ 355 4 2225793

  Bashkia - Sherbime bashkiake

 

    

         

  NDERMARRJA KOMUNALE     

 

 

  Sheshi Europa -   - 1000  Tirane

  Tel.+ 355 4 2227376

  Bashkia - Sherbime bashkiake

 

    

         

  CITROEN ALBANIA     

 

 

  Autostrada Tirane Durres - Km 6 - 1000  Tirane

  Tel.+355 048 200999 / Fax.048 200998

  KIA MOTORS ALBANIA -Eskluzivitet i Santana

 

    

         

  OPEL NOSHI     

 

 

  Superstrada Tirane Durres - Km 7 - 1000  Tirane

  Tel/Fax.+355 48 200099 / 048 200100

  OPEL ALBANIA

 

    

         

  AVEL SHPK PEUGEOT ALBANIA     

 

 

  Superstrada Tirane Durres - Km 5 - 1000  Tirane

  Tel.+ 355 48 200703 / Fax 048 200704 Mob.069 208

  Perfaqesues zyrtar i Automobiles Peugeot ne Shqiper

 

    

         

  DIAMANT     

 

 

  Durres -   - 2000  Durres

  Tel.+355 52 2 23256 Fax.+355 52 2 24077 -Zyra

  DIAMANT INTERNATIONAL FORWARDER

 

    

         

  AMBASADA E KROACISE     

 

 

  Rruga Abdi Toptani -   - 1000  Tirane

  Tel.+355 4 2228390/256948 / Fax.04 2230578

  AMBASADA E KROACISE PRANE REPUBLIKES SE SHQIPERISE

 

    

         

  Bashkia GRAMSH     

 

 

  Gramsh Bulevard -   - 3300  Gramsh

  Tel.+355 513 2218

  Bashkia - Sherbime bashkiake

 

    

         

  Bashkia GJIROKASTER     

 

 

  GJIROKASTR -   - 6000  Gjirokaster

  Tel.+355 84 63796

  Bashkia - Sherbime bashkiake

 

    

         

  Bashkia LUSHNJE     

 

 

  LUSHNJE -   - 9000  Lushnje

  Tel.+355 35 22214

  Bashkia - Sherbime bashkiake

 

    

         

  PALOMA     

 

 

  Bulevardi Zhan D'Ark -   - 1000  Tirane

  Tel.+355 068 20 35 981

  Botimi shtypja ,prodhimi ,shperndarja e revistave ,gazetave ,librave ,dhe materialeve te tjera te lejuara nga ligji Perfaqsues Elvis Themeli

 

    

         

  STANDARD     

 

 

  Rruga Bogdani - Rruga Bogdani - 1000  Tirane

  Tel.+355 4 225 56 46 / 355 4 225 56 48

  Media,sherbime

 

    

         

  BASHKIA SARANDE     

 

 

  Rruga Skenderbej -   - 9700  Sarande

  Tel.+ 355 (85) 22 2799 / +355 (85) 22 2380

  Bashkia - Sherbime bashkiake

 

    

         

  AUTOSHKOLLA ALVA     

 

 

  Rruga Deshmoret -   - 2000  Durres

  Tel. +355 52 236873 / Cel. +355 68 2253790

  Autoshkolla , Patenta , Kurse

 

    

         

  ARDI     

 

 

  Durres -   - 2000  Durres

  Tel.355 692134851

  Autoshkolla , Patenta , Kurse

 

    

         

  REZARTA SKIFTERI     

 

 

  Rruga Elbasanit - Rruga Elbasanit - 1000  Tirane

  Tel.+355 4 2375820 Mob.+355 69 2071637

  The new identity of fashion !

 

    

         

  AMBASADA E TURQISE     

 

 

  Rruga Elbasanit - Rruga Elbasanit - 1000  Tirane

  Tel.+355 4 2380350 /04 2347767

  AMBASADA E TURQISE PRANE REPUBLIKES SE SHQIPERISE

 

    

         

  FEDEX     

 

 

  Durres -   - 2000  Durres

  Tel/Fax.+355 5554 6240

  SHERBIMI I SHPEJTE POSTAR NE TE GJITHE BOTEN

 

    

         

  FEDEX     

 

 

  Durres -   - 2000  Durres

  Tel/Fax.+355 33 23548

  SHERBIMI I SHPEJTE POSTAR NE TE GJITHE BOTEN

 

    

         

  UNION EXPRESS     

 

 

  Rruga Sulejman Delvina -   - 1000  Tirane

  Tel.+355 4 2258081

  SHERBIMI I SHPEJTE POSTAR NE TE GJITHE BOTEN

 

    

         

  QYTETI I JUGUT     

 

 

  Lagjia 11 -   - 6000  Gjirokaster

  Tel.+355 84 2 66217

  Media,sherbime

 

    

         

  DURRESI BULEVARD     

 

 

  Durres -   - 2000  Durres

  Tel.+355 52 2 34252

  Media,sherbime

 

    

         

  DITA JUG     

 

 

  Rruga nacionale -   - 6000  Gjirokaster

  Tel.+355 84 2 66307

  Media,sherbime

 

    

         

  TRANSALBANIA     

 

 

  Bulevardi Zogu I -   - 1000  Tirane

  Tel.+355 4 22 24 659 / 22 29 727 / 22 23 076 F

  Spedicion dhe Transport

 

    

         

  AMBASADA E RUMANISE     

 

 

  Rruga Themistokli Germenj -   - 1000  Tirane

  Tel.+355 4 2256071/72

  AMBASADA E RUMANISE PRANE REPUBLIKES SE SHQIPERISE

 

    

         

 
 
  Kategorite me te klikuara  
 
hotele - albanian hotels
veshja - butik
qendra tregtare - supermarkete
agjensi martesore - fustane nusesh
koncensionare - koncensionare per makina
piceri, pica ekspres
 
 
agjensi imobiliare
restorante - restorante per specialitet
agjensi udhetimesh
universitete - shkolla private
agjensite e udhetimeve
argjendari
 
 
ndertimi, kompani ndertimi
mobilje
materiale ndertimi
agjensite e publiciteti - transporti
agjensi te punesimit
bare dhe pub
 
 
kompjuter dhe aksesore
konsulenca tregtare
avokate
lule dhe bime - institute bukurie
klinika dentare
klinika mjeksore
 
 
 
Te tjera sherbime ne tematiken e perditeshme Fletet e Verdha Lokale

 Fletet e Verdha webmail

Flete te Verdha Video

kerko  adrese  

 Guidat e Biznesit

Flete te Verdha Mobile

kerko ne kategori  

 Hotelet te Fletet e Verdha

Flete Te Verdha Shendeti

numeratori telefonik  

 Partners e co

Flete te Verdha.mobi

kerko me nipt  

 World Directories office

Puna ime me fleteteverdha

kerko nje numer  

 Trademarks Albania

Fleteteverdha tel

maps  

 Europages

Flete te Bardha advertising  

 Albanian Trademarks

Yellow pages albania Kerko produkte  

 Marka dhe Patenta

Kerko me Nipt Kerko me alfabet argumente  

 Webstore

Fletet e verdha te Kosoves Kujt i perket ky domain ?  
Fletet e Verdha tirana
Fletet e Verdha berati
Fletet e Verdha durresi
Fletet e Verdha elbasani
Fletet e Verdha fier
Fletet e Verdha gjirokaster
Fletet e Verdha korce
Fletet e Verdha shkoder
Fletet e Verdha sarande
Fletet e Verdha pogradec
Fletet e Verdha kavaje
Fletet e Verdha lushnje
Fletet e Verdha vlore
Flit TV
 
 

 

Flete te Verdha Te Shqiperise | Copyright 1997-Sunday,| Tel +355 4 2230676 | Fax +355 4 2230676 |

Te gjitha te drejtat e rezervuara | Fleteteverdha shpk - Nipt K81823012V - Ngjyrat: e zeza, e verdha, perfaqesojne figurat te trademark-eve te regjistruar.
Kompatibel me Internet Explorer , Mozilla Firefox, Opera , Safari

Trademark- at e mbrojtura •• Markat Fleteteverdha shpk te mbrojtura •• Kontaktoni Fleteteverdha shpk •• About Us - Maps Albania - Nipt K81823012V